Minigolf

V areálu Slavia VŠ Plzeň se nachází minigolfové hřiště.
Pro účastníky zajistíme zvýhodněnou cenu: bude upřesněno

Inline dráha

10 metrů od haly Slavie se nachází oválná dráha na inline bruslení, kde se děti spolehlivě vyřádí pod dohledem trenéra z blízké restaurace.

Volejbal, beach volejbal, fotbal, nohejbal, tenis

V areálu Slavia VŠ Plzeň najdete široké možnosti dalšího sportovního vyžití. Pronajmout lze kurty na nohejbal, volejbal, beach volejbal, tenis a víceúčelové hřiště s umělým povrchem na fotbal, házenou a jiné sporty.

Borský park 

Přibližně 100 metrů od haly Slavie se nachází Borský park, kde mimo dětských prolézaček a houpaček naleznete také obrovskou zatravněnou plochu, kde se za hezkého počasí můžete jen tak natáhnout na deku nebo si zahrát fotbálek či zaházet s frisbee.

Občerstvení a restaurace

 Restaurace Slavia: U Borského parku 21 (kousek od haly Slavia) http://www.restauraceslavia.cz/
 Restaurace a pivnice Slavia: U Borského parku 19 (přímo u haly Slavia) http://slavia.unasplzenchutna.cz/cz/
 Obchodní centrum Luna: Skupova 490/24 (kousek od haly Šedivka i haly Slavia) - v OC naleznete supermarket Billa, malý fastfood (pizza, hamburgery apod.), a také čínskou restauraci.
 Nákupní centrum Area Bory: Sukova 23/23 (pěšky z haly Slavia cca 10 minut, z haly Hotelovka cca 5 minut) - v NC naleznete hypermarket Kaufland, pekařství i řeznictví, různé další obchody a hlavně velkou čínskou restauraci Wok a Sushi
 Restaurace Baarovka: Baarova 25 (pěšky z haly Slavia cca 5 minut, kousek od haly Hotelovka i Šedivka) - jedná se spíše o pivnici, ale i zde si děti mohou dát například pizzu, burgery a nebo nějakou klasiku (smažený sýr apod.) 


Copyright © 2020 - All Rights Reserved | Timber HTML Template | Code by Kamil Pešek